Henkilöstö

Vain parhaat taloushallinnon osaajat

Henkilökuntamme on helposti tavoitettavissa, näin asioiden raportointi ja palautteen antaminen on toimivaa.

Hallinto

Miia Sarkola

Toimitusjohtaja, myynti
Puhelin 044 700 8100
miia.sarkola@dextili.fi

Tiina Konttinen

Palvelutuotannon päällikkö, palveluvastaava palkanlaskentayksikkö
Puhelin 044 700 8104
tiina.konttinen@dextili.fi

Juho Paananen

Tietohallintovastaava
Puhelin 044 700 8136
juho.paananen@dextili.fi

Laura Piispanen

Talouspäällikkö
Puhelin 044 700 8118
laura.piispanen@dextili.fi

Kati Arkilahti

Henkilöstöpäällikkö, Dextili Akatemia
Puhelin 044 700 8125
kati.arkilahti@dextili.fi

Palvelutuotanto

Tiina Konttinen

Palvelutuotannon päällikkö, palveluvastaava palkanlaskentayksikkö
Puhelin 044 700 8104
tiina.konttinen@dextili.fi

Sanna Mäkinen

Palveluvastaava asiakasvastuuyksikkö
Puhelin 044 700 8119
sanna.makinen@dextili.fi

Salla-Mari Pelkonen

Palveluvastaava kirjanpitoyksikkö
Puhelin 044 700 8134
salla-mari.pelkonen@dextili.fi