Henkilöstö

Vain parhaat taloushallinnon osaajat

Henkilökuntamme on helposti tavoitettavissa, näin asioiden raportointi ja palautteen antaminen on toimivaa.

Hallinto

Miia Pasanen

Toimitusjohtaja, myynti
Puhelin 044 700 8100
miia.pasanen@dextili.fi

Tiina Konttinen

Palvelutuotannon päällikkö, palveluvastaava palkanlaskentayksikkö
Puhelin 044 700 8104
tiina.konttinen@dextili.fi

Juho Paananen

Tietohallintovastaava
Puhelin 044 700 8136
juho.paananen@dextili.fi

Laura Piispanen

Talouspäällikkö
Puhelin 044 700 8118
laura.piispanen@dextili.fi

Palvelutuotanto

Tiina Konttinen

Palvelutuotannon päällikkö, palveluvastaava palkanlaskentayksikkö
Puhelin 044 700 8104
tiina.konttinen@dextili.fi

Sanna Mäkinen

Palveluvastaava asiakasvastuuyksikkö
Puhelin 044 700 8119
sanna.makinen@dextili.fi

Salla-Mari Pelkonen

Palveluvastaava kirjanpitoyksikkö
Puhelin 044 700 8134
salla-mari.pelkonen@dextili.fi

Juho Paananen

Palveluvastaava myyntireskontrayksikkö
Puhelin 044 700 8136
juho.paananen@dextili.fi

Hallitus

Ukko Laurila

Puhelin 0500 402 639
ukko.laurila@kolumbus.fi

Maija Talvinen-Strengell

Puhelin 0400 883 966
maija@wilmaconsulting.fi